Kıvrak Butik Otel

Kıvrak Butik Otel

Kıvrak Butik Otel, Ayvalık’ın en popüler tatil bölgesi Cunda’da, muhteşem deniz manzarasına sahip bir konumda yer almaktadır. Toplam 30 oda ve 70 yatak kapasitesine sahip olan Kıvrak Butik Otel’de tüm odalarda deniz manzarası vardır. Odaların hepsinde kablosuz internet bağlantısı, merkezi ısıtma, telefon, uydu TV, ortopedik yataklar, odaya özel ayarlanabilir klima, mini bar ve 24 saat kesintisiz sıcak su vardır. Kıvrak Butik Otel, oda kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Butik Otel Kıvrak

Butik Otel Kıvrak


Ege’ye has lezzetlerden oluşan muhteşem bir kahvaltıyla güne başlayan konuklar, eğer dilerlerse menü sistemi ile akşam yemeklerini de otelde alabilirler. Rezervasyon ile misafirlerini kabul eden Kıvrak Butik Otel’de aynı zamanda kapalı otopark hizmeti de sunulmaktadır. Plajımız; Cunda Kıvrak Otel olarak deniz kıyısında olup otelimize ait özel iskelemiz mevcuttur. Plajımızda misafirlerimize yetecek kadar şezlong ve şemsiye mevcut olup misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca küçük misafirlerimizin için iskelemız üzerinde %100 güvenli özel havuzumuz bulunmaktadır. Konum; Otelimiz ulaşım kolaylığına sahiptir.
Kıvrak Butik Otel

Kıvrak Butik Otel


Kendi aracınızla geliyorsanız Ayvalık’tan Cunda Yoluna döndükten sonra ülkemizin ilk boğaz köprüsünü geçtikten sonra yaklaşık 250 metre sonra sola dönüp yolu takip ediyoruz yaklasık 1,5 km sonra otelımızın tabelasını görünce sola dönüyoruz 100 metre sonra otelimizin önündeki otoparkımıza arabanızı park edebilirsiniz. Otelimizde Alkol Satışı ve Servisi Yoktur, Denize Sıfır Konum, Özel Plaj, Yastıktan Deniz Keyfi, Geniş ve Ferah Odalar, Açık Büfe Kahvaltı, Fonksiyonel Bir Donanım, Özgün Mimari, Özel Otopark, Balkondan Yakamoz ve Ege vardır.

Beğen  1
Önceki Yazı
Yazar