Bacacan Hotel

Bacacan Hotel

Ayvalık’ın kalbinde, Ege Denizi ile iç içe bir konumda yer alan otelimizin ön cephesi Ayvalık Kalesi ve tarihi Ayvalık evlerine bakarken arka cephesi muhteşem deniz ve Cunda Adası manzarasına sahiptir. Bacacan Otel, şehrin gürültüsünden uzakta, huzur içinde konaklayabileceğiniz; 2 adet king suit, 6 adet suit olmak üzere toplamda 56 adet odadan oluşuyor. Ayvalık kent merkezinin girişinde bulunan otelimiz; kaostan uzak, deniz ve şehir manzaralı odalarıyla tüm beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayvalık’taki konaklama kalitesini en üst noktaya taşıma hedefine sahip olan otelimizin genelinde yüksek hızda internet erişimi sunuluyor. Tüm odalarda; LCD televizyon, sağlıklı, rahat yataklar, 24 saat sıcak su, mini bar, çelik kasa, ısıtmalı/soğutmalı klima ve havalandırma sistemleri mevcut. Ayrıca oda servisinin de sağlandığı tesisimizin her katında sigara içmek için uygun olan balkonlar bulunuyor.

Bacacan Hotel Ayvalık

Bacacan Hotel Ayvalık


Yeme – İçme
Başta Türk Mutfağı lezzetleri olmak üzere dünya mutfağından da örnekler sunduğumuz Baca Restaurant’ta, aynı zamanda Ayvalık’ın kendine has zeytinyağlı sebze yemeklerini ve mezelerini de servis ediyoruz. Ayrıca Girit Mutfağı’nın özgün tatlarıyla zenginleştirdiğimiz eşsiz menümüzle sizlere kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Konfor ve lezzet kadar eğlenceye de önem verdiğimiz otelimizde Baca Bar, Bahçe Bar, Roof Bar ve Vitamin Bar olmak üzere dört farklı konsept teki barımızla, herkese hitap edebilecek çeşitlilikte hizmet veriyoruz.
Ayvalık Bacacan Hotel

Ayvalık Bacacan Hotel


Toplantı & Davetler
İkiyüz kişilik Balo Salonu ve üçyüz kişilik Konferans Salonu olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet sunduğumuz Bacacan hotel ’de, yemekli/yemeksiz düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarınıza ek olarak konferans, toplantı, seminer gibi etkinliklerinizi de eksiksiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Beğen  
Yazar